Forum
KLT - pytania - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.klt.bet)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.klt.bet/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Porozmawiajmy o KLT (https://forum.klt.bet/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: KLT - pytania (/showthread.php?tid=51)

Strony: 1 2 3


RE: KLT - pytania - Matek - 24-08-2023

W mojej opinii możliwość sprawdzenia, jak wyszła typerom kolejka, jest podstawową czynnością w grze, która powinna zostać darmowa.
Jeśli tego nie będzie, to w zasadzie odechciewa mi się typować. Proszę to przemyśleć i rozważyć, czym jest archiwalny zestaw, a czym ostatni. Można to rozróżnić.

W tej chwili gra jest na zbyt podstawowym poziomie, bym rozważał premium. I choć mentalnie wspieram rozwój KLT, nie jestem w stanie płacić za niepełny produkt.

Edit: do tej pory myślałem, że brak możliwości sprawdzenia ostatniej kolejki to zwykły bug, który zostanie niedługo naprawiony.


RE: KLT - pytania - pejcu - 25-08-2023

(24-08-2023, 10:46 PM)Matek napisał(a): W mojej opinii możliwość sprawdzenia, jak wyszła typerom kolejka, jest podstawową czynnością w grze, która powinna zostać darmowa.
Jeśli tego nie będzie, to w zasadzie odechciewa mi się typować. Proszę to przemyśleć i rozważyć, czym jest archiwalny zestaw, a czym ostatni. Można to rozróżnić.

W tej chwili gra jest na zbyt podstawowym poziomie, bym rozważał premium. I choć mentalnie wspieram rozwój KLT, nie jestem w stanie płacić za niepełny produkt.

Edit: do tej pory myślałem, że brak możliwości sprawdzenia ostatniej kolejki to zwykły bug, który zostanie niedługo naprawiony.

Przekazane do weryfikacji.


RE: KLT - pytania - Lisek - 27-08-2023

Absolutnie zgadzam się z Matek. Mało tego. Swoje własne zestawy ZAWSZE powinienem móc obejrzeć. Rozumiem, że gra ma przynieść $, ale szanujmy się. Płatna niech jest możliwość oglądania zestawów pozostałych użytkowników. I tak wiem, że oczywiście jest opcja obecnie oglądania swoich dawnych przy prostym tricku ze zmianą cyferki w przeglądarce, ale to chyba nie o to chodzi..


RE: KLT - pytania - pejcu - 14-09-2023

(24-08-2023, 10:46 PM)Matek napisał(a): W mojej opinii możliwość sprawdzenia, jak wyszła typerom kolejka, jest podstawową czynnością w grze, która powinna zostać darmowa.
Jeśli tego nie będzie, to w zasadzie odechciewa mi się typować. Proszę to przemyśleć i rozważyć, czym jest archiwalny zestaw, a czym ostatni. Można to rozróżnić.

W tej chwili gra jest na zbyt podstawowym poziomie, bym rozważał premium. I choć mentalnie wspieram rozwój KLT, nie jestem w stanie płacić za niepełny produkt.

Edit: do tej pory myślałem, że brak możliwości sprawdzenia ostatniej kolejki to zwykły bug, który zostanie niedługo naprawiony.

Skorygowaliśmy wyświetlanie zestawów archiwalnych. 
W wersji standardowej zawodnicy mają dostęp do zestawów archiwalnych przez 14 dni od terminu ich zamknięcia oraz do wszystkich zestawów otwartych. 
W wersji Premium dostęp jest nieograniczony.


RE: KLT - pytania - Matek - 18-09-2023

Super. Myślę, że to sensowne rozwiązanie.


RE: KLT - pytania - NelsonV - 23-09-2023

Czy testy silnika będą 'otwarte' i do wglądu dla wszystkich graczy bety? Czy trzeba będzie być trenerem i mieć kadrę zawodników? Bo chętnie bym sobie przeanalizował wszystko jak działa, ale na razie nie bardzo mam czas/chęci aby zarządzać całym klubem i ogarniać do niego innych graczy Smile


RE: KLT - pytania - Mariusz-idol - 28-09-2023

Ile osób ma być w drużynie?


RE: KLT - pytania - pejcu - 28-09-2023

(28-09-2023, 09:34 AM)Mariusz-idol napisał(a): Ile osób ma być w drużynie?

Minimum 12, max 20.


RE: KLT - pytania - Mariusz-idol - 28-09-2023

Ok dziękuję


RE: KLT - pytania - Mariusz-idol - 30-09-2023

Gdzie można zobaczyć typy wszystkich zawodników danej kolejki np z tej kolejki?