Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inauguracja, reklama, werbowanie...
#11
(24-06-2023, 07:56 AM)RadekN26 napisał(a): Hipek parafrazując :
- film promocyjny (ale gdzie? facebook, YouTube?), jak z zasięgami?
- mini - vlogi ? Coś w stylu mini prasy, raportującej co się dzieje w grze?
- konkursy aktywizujące obecnych graczy.

Czy chciałbyś coś dodać  ? Smile

Jeśli mini-vlogi, to film raczej na yt (mini-vlogi też) i potem przez inne media społecznościowe udostępniać. Co do samych mini-vlogów, to dokładnie tak jak napisałeś, coś w stylu mini-prasy, aktualnych wydarzeń, okienko transferowe itp. 

Może warto też pomyśleć o kontach na takich mediach jak twitter i instagram, każdy zasięg jest dobry, zwłaszcza na początek. 
Prawda jest taka, że im lepsza gra będzie, tym więcej osób przybędzie, bo dobry produkt zawsze się obroni i dobrze sprzeda, najtrudniejsze są początki, a potem myślę, że administracja (rozwój gry i organizacja) oraz gracze (aktywność) sprawią, że nowi ludzie będą sami dołączać.
Odpowiedz
#12
film na YT to podstawa, mamy tu rzesze chłopa z rozmaitych zakątków Polski jak u zza granicy Smile każdy kto wyrazi chęć wrzucenia np. na forum lokalnego klubu któremu kibicuje lub innych for gdzie sie udziela(np. darmowybonus.com i inne związane z hazadem to może być moja działka ^^)

NAJBARDZIEJ W TEJ CHWILI OPRÓCZ FILMU NA YOUTUBE, PRYDA SIĘ SERWER NA DISCORD.COM

jest to darmowa opcja zbierania społeczności, łatwy dostęp, ogromna ilość ludzi posiada aplikacje, bardziej zasięgowy niż twitter i instagram dla graczy, przede wszystkim posiada kanały głosowe/tekstowe, opcje dodania botów itp itd.
Warto nad tym pomyśleć i to już teraz.
Jeżeli nie ma obecnie kogoś kto podjąłby się założenia i ustawienia to moge to zrobić jeszcze jutro przed popołudniówką.
W fazie testowej poprawi komunikacje między wszystkimi i zamiast zaśmiecać forum można tam spokojnie wyjaśniać różne rzeczy.
Tym bardziej posiadówy na głosowym przy obstawianiu czy oglądaniu meczy nie raz skradną sobotnią nocke Big Grin

Discord działa z poziomu aplikacji tak samo jak z poziomu strony https://discord.com/app także nikt nie powinien mieć problemu z dostępem.
Odpowiedz
#13
Osobiście też byłbym za tym aby przenieść forum częściowo lub całkowicie na discorda,. Z tego typu forum to ostatnio korzystałem chyba w KLT1 Big Grin

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#14
Jeśli chodzi o jakieś mini vlogi czy coś takiego to można też takie podsumowania robić na stories na Facebooku, czy Instagramie (choć nie wiem czy tam konto jest). Generalnie to jest dość modne i dużo ludzi stories przegląda. 

Takie małe spostrzeżenie nowicjuszki, która dopiero zaczyna ogarniać KLT Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości