Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STARE TWARZE KLT
#41
Oj grało się, grało Big Grin Kilka ładnych lat... Muszę poszukać na kompie w domu, bo chyba mam gdzieś jeszcze stare statystyki sprzed lat (mam nadzieję, że nie pousuwałem tego, bo ze dwa razy laptopa zmieniałem w międzyczasie)...
Odpowiedz
#42
Super sprawa. Szczerze, to nie wierzyłem, że doczekam tego momentu. Brawa dla każdego, kto podjął się projektu reaktywacji KLT.
Tak dużo czasu minęło, że nawet nie pamiętam w jakich klubach grałem.
Na pewno Sportcom, bo tam zaczynałem i rozegrałem najwięcej sezonów. Kojarzę jeszcze HSV, ale nie jestem pewny na 100%. A reszta na tę chwilę mi umknęła. Ale super, że znowu do tego wracamy.
Odpowiedz
#43
(23-05-2023, 05:26 PM)AJ_02 napisał(a): Super sprawa. Szczerze, to nie wierzyłem, że doczekam tego momentu. Brawa dla każdego, kto podjął się projektu reaktywacji KLT.
Tak dużo czasu minęło, że nawet nie pamiętam w jakich klubach grałem.
Na pewno Sportcom, bo tam zaczynałem i rozegrałem najwięcej sezonów. Kojarzę jeszcze HSV, ale nie jestem pewny na 100%. A reszta na tę chwilę mi umknęła. Ale super, że znowu do tego wracamy.

Po tylu latach wracamy , lata mijają a my ciągle na typerskim szlaku , pora nazwać nasze forum klubem seniora .
Odpowiedz
#44
Dębowe Mocne Tczew rośnie w siłę. Obecnie zarejestrowanych jest 22 byłych "Dębowych"  Smile
Myślę, że będzie nas jeszcze więcej.

Pozdrowienia dla "starych" znajomych.
Dębowe Mocne Tczew - trener w latach 2007-2016.

[Obrazek: 5d3d1b48fab60cde.png]
Odpowiedz
#45
Witam wszystkich graczy, w większości stara gwardia jak widzę. Mam nadzieję,  iż testy przebiegną dobrze i ruszymy z zabawą. Wtedy zgodnie z tradycją SPORTCOM powinien zostać pierwszym mistrzem nowej KLT  !
Odpowiedz
#46
Dzień dobry Smile
https://youtu.be/Xbr_nH5SqVY
Odpowiedz
#47
(25-05-2023, 12:22 PM)FMPC napisał(a): Dzień dobry Smile
https://youtu.be/Xbr_nH5SqVY

Słowa tak "skomplikowane", a jeszcze się pomylili Smile
Dębowe Mocne Tczew - trener w latach 2007-2016.

[Obrazek: 5d3d1b48fab60cde.png]
Odpowiedz
#48
Cześć Wam! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości