Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestie tworzenia zestawu
#3
Cześć,

Ha ha samowolka ... za stary jestem na takie teksty ...

Przygotowywałem zestawy w latach 2007-2011 przez bodajże osiem sezonów.
W dawnym KLT nie było opcji dwugodzinnej różnicy czasowej między rozpoczęciem ostatniego meczu wcześniejszej fazy danego dnia a pierwszym meczem późniejszej fazy tego dnia, co jest obecnie określone wyraźnie w regulaminie.
Podany powyżej dobór godzin jest optymalny pod względem rozkładu rozpoczęcia meczy w poszczególnych ligach, szczególnie tych topowych.
Sobotni start jest przesunięty w czasie w stosunku do dawnego KLT z wówczas często stosowanej 13:30 na 15:00 aby dać typującym więcej czasu, szczególnie tym zapominalskim i spóźnialskim.
Nie ma tej opcji przy trzeciej fazie, którą można rozpoczynać wcześniej, póki co nie prędzej niż o 12, ale jeżeli później poszerzymy zestawy o ligi Dalekiego Wschodu Azji to mogą być godziny lekko przedpołudniowe
Przez większość czasu dawnego KLT podział lig opierał się na moim podziale lig korygowanym co pewien czas.
Obecny podział z jakim wystartowaliśmy w nowej edycji jest mojego autorstwa i traktowany jako wariant do zmian i korekt, zbieram wnioski podczas tworzenia kolejnych zestawów ligowych wynikające z takich czynników jak chociażby przesunięcia godzin rozgrywania meczów w poszczególnych ligach w trakcie sezonu.

Jestem w stałym kontakcie z pejcu, który zaproponował abym ponownie podjął się jak kiedyś tworzenia zestawów i takie kwestie jak powyższa są mu znane. Kwestie potencjalnych uzupełnień oraz zmian w podziale lig również.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kwestie tworzenia zestawu - przez nikt - 05-11-2023, 08:35 AM
RE: Kwestie tworzenia zestawu - przez RadekN26 - 05-11-2023, 08:18 PM
RE: Kwestie tworzenia zestawu - przez nikt - 06-11-2023, 09:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości