Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STARE TWARZE KLT
#11
(08-05-2023, 01:54 PM)NelsonV napisał(a): Z kategorii "Wspomnień czar" - mecz jubileuszowy na 15. sezon klt Smile 

[Obrazek: image.png]

Bardzo ciekawa grafika, same znane twarze Smile 

Szkoda, że nie zachowały się zrzuty tabel na koniec poszczególnych sezonów (przynajmniej tak podejrzewam, że nimi nikt nie dysponuje). 
Odpowiedz
#12
Tak się składa że posiadam Cool Podejrzewam że pejcu też zapisał dane zanim zamknęli interes. Może kiedyś w nowym klt powstanie jakaś "tablica pamiątkowa" dla uhonorowania klubów i graczy ze starego klt  Rolleyes

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#13
(08-05-2023, 05:11 PM)pejcu napisał(a):
(08-05-2023, 04:55 PM)Sony napisał(a): Ja to kurcze wogole jakiś senior KLT jestem Smile
Pewnie się chłopaki odezwą tutaj i powspominamy jak testowaliśmy pierwsze KLT na forum Sportcomu Smile
Mecz wschód-zachód?  Starzy na młodzi?  Smile Ale jazda  Big Grin 
Który to był rok.....

Pewnie z 20 lat już minęło Smile
Witam. 
Się powoli wgryzam. 
Nowe boisko ale forma stara, ciągle na przyzwoitym poziomie. 
Jak kapitanowie mają stare składy wrzućcie. Pozdrowka.
Odpowiedz
#14
A czy jakieś twarze z FC Magica Barłogi albo FC Warsaw Wilanów? Big Grin

Niestety pamiętam tylko kilka osób, jak kubliński, goleo11 czy piotrsport. Może ktoś pamięta więcej osób lub nicków z tamtych drużyn?
Odpowiedz
#15
(09-05-2023, 09:44 AM)Hipek napisał(a): A czy jakieś twarze z FC Magica Barłogi albo FC Warsaw Wilanów? Big Grin

Niestety pamiętam tylko kilka osób, jak kubliński, goleo11 czy piotrsport. Może ktoś pamięta więcej osób lub nicków z tamtych drużyn?

Wilanow w ostatnim sezonie:
B pasterz wilanowa N piter81 N Koks1990 N kubam10 N bogimistrz N Madeca N Pi0tr N Hipek N Adam-Malysz O kublinski  (T) O Misiek O kozor O mikhael P Kimi P lampard6666

Magica w ostatnim sezonie (mistrzostwo):
B sirlukas N Czapior N CHICAGO N Macieju N Marcin K. N Zodiac N vkarol O Cavels O Umberto2323  (T) O tatolszmatol O Machinho17 O tymek13 P Majster P _sycylijczyk_ P Blancuś

Wink

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#16
(09-05-2023, 02:18 PM)NelsonV napisał(a):
(09-05-2023, 09:44 AM)Hipek napisał(a): A czy jakieś twarze z FC Magica Barłogi albo FC Warsaw Wilanów? Big Grin

Niestety pamiętam tylko kilka osób, jak kubliński, goleo11 czy piotrsport. Może ktoś pamięta więcej osób lub nicków z tamtych drużyn?

Wilanow w ostatnim sezonie:
B pasterz wilanowa N piter81 N Koks1990 N kubam10 N bogimistrz N Madeca N Pi0tr N Hipek N Adam-Malysz O kublinski  (T) O Misiek O kozor O mikhael P Kimi P lampard6666

Magica w ostatnim sezonie (mistrzostwo):
B sirlukas N Czapior N CHICAGO N Macieju N Marcin K. N Zodiac N vkarol O Cavels O Umberto2323  (T) O tatolszmatol O Machinho17 O tymek13 P Majster P _sycylijczyk_ P Blancuś

Wink

Widzę, że mamy tutaj mocne archiwum starego KLT  Smile
Odpowiedz
#17
NelsonV wrzucisz mi kadry moich klubów tak z ciekawości, jeżeli oczywiście masz ...

MKS Czikita
Stara Gwardia
SZALONE EMEMEMSY
Odpowiedz
#18
Jutro popołudniu wrzucę Wink

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#19
Matekfcb melduje się (choć już bez fcb w nicku).

Jakimś cudem dogrzebałem się do odchłani internetu, by przypomnieć sobie, że grałem w niżej wymienionych klubach:
Ako Team
Fc Róża
MKS Opolanin Opole Lubelskie
CF Apaches
Sokker Team CF
KNT Kurnik Winiary-Bartoszyce
Fc Real Serwis Rox

Z sukcesów - raz uzyskałem dwudrogowca za bycie najlepszym pomocnikiem szóstej ligi. W drugiej czy pierwszej nie było już tak łatwo Dodgy
Odpowiedz
#20
Lukkon - trener i założyciel MOTORu. Grałem od 5 sezonu. Spróbuję reaktywować drużynę ale będzie to szalenie trudne aby odnaleźć stara ekipę, choć trzon tamtego zespołu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości