Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STARE TWARZE KLT
#21
(09-05-2023, 09:26 PM)Matek napisał(a): Matekfcb melduje się (choć już bez fcb w nicku).

Jakimś cudem dogrzebałem się do odchłani internetu, by przypomnieć sobie, że grałem w niżej wymienionych klubach:
Ako Team
Fc Róża
MKS Opolanin Opole Lubelskie
CF Apaches
Sokker Team CF
KNT Kurnik Winiary-Bartoszyce
Fc Real Serwis Rox

Z sukcesów - raz uzyskałem dwudrogowca za bycie najlepszym pomocnikiem szóstej ligi. W drugiej czy pierwszej nie było już tak łatwo Dodgy

Jak żeś to znalazł?
Odpowiedz
#22
(09-05-2023, 08:26 PM)luk napisał(a): NelsonV wrzucisz mi kadry moich klubów tak z ciekawości, jeżeli oczywiście masz ...

MKS Czikita
Stara Gwardia
SZALONE EMEMEMSY

Zgaduje że chodzi o składy z okresu kiedy tam grałeś?
MKS Czikita (sezon 11)
B Rio N cinek1111 N betlej N Mateo  (T) N Pavulon O paolo_olo O Maradona P malkiew P Lisu(BARCA) P luk

Stara Gwardia (sezon 12)
N wyznafcaJuve N bondzior N Hokej  (T) N znawca17 O caaarlaaa O Alankos P Lisu(BARCA) P luk P leonsjo123

Szalone emememsy (sezon 18)
N charakter N olek1978 N DavidB22 N wengi1971 N MyoRD94 N Shadow24 O Maxym O bigos89 O Jacko81 O szulcu P Goleo11 P Thrall P RobertWLKP P luk  (T)

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#23
(10-05-2023, 05:24 AM)ElJot napisał(a):
(09-05-2023, 09:26 PM)Matek napisał(a): Matekfcb melduje się (choć już bez fcb w nicku).

Jakimś cudem dogrzebałem się do odchłani internetu, by przypomnieć sobie, że grałem w niżej wymienionych klubach:
Ako Team
Fc Róża
MKS Opolanin Opole Lubelskie
CF Apaches
Sokker Team CF
KNT Kurnik Winiary-Bartoszyce
Fc Real Serwis Rox

Z sukcesów - raz uzyskałem dwudrogowca za bycie najlepszym pomocnikiem szóstej ligi. W drugiej czy pierwszej nie było już tak łatwo Dodgy

Jak żeś to znalazł?
A ze stronki klubowej, która o dziwo jeszcze stoi: http://realserwisrox.futbolowo.pl
Odpowiedz
#24
Chyba większość stronek założonych na futbolowo nadal istnieje, można tam znaleźć sporo ciekawych rzeczy Smile

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#25
Pamiętam, że CF Apaches miała, ale nie mogę jej znaleźć. A szkoda, bo byłem odpowiedzialny za design koszulek klubowych i chętnie bym sobie przypomniał, co tam powyczyniałem  Cool
Odpowiedz
#26
(10-05-2023, 02:43 PM)Matek napisał(a):
(10-05-2023, 05:24 AM)ElJot napisał(a):
(09-05-2023, 09:26 PM)Matek napisał(a): Matekfcb melduje się (choć już bez fcb w nicku).

Jakimś cudem dogrzebałem się do odchłani internetu, by przypomnieć sobie, że grałem w niżej wymienionych klubach:
Ako Team
Fc Róża
MKS Opolanin Opole Lubelskie
CF Apaches
Sokker Team CF
KNT Kurnik Winiary-Bartoszyce
Fc Real Serwis Rox

Z sukcesów - raz uzyskałem dwudrogowca za bycie najlepszym pomocnikiem szóstej ligi. W drugiej czy pierwszej nie było już tak łatwo Dodgy

Jak żeś to znalazł?
A ze stronki klubowej, która o dziwo jeszcze stoi: http://realserwisrox.futbolowo.pl

Mnie wyskakuje błąd, że witryna jest nieosiągalna. A szkoda, może jeszcze jakieś informacje o sobie bym wygrzebał, bo w Roxach najlepsze sezony w karierze rozegrałem. 

Jeśli mnie pamięć do nicków z przeszłości nie myli (a może!), to Jay Kae z tej strony  Big Grin
Odpowiedz
#27
(09-05-2023, 09:44 AM)Hipek napisał(a): A czy jakieś twarze z FC Magica Barłogi albo FC Warsaw Wilanów? Big Grin

Niestety pamiętam tylko kilka osób, jak kubliński, goleo11 czy piotrsport. Może ktoś pamięta więcej osób lub nicków z tamtych drużyn?

Cześć

Jestem Smile Chłopaki, którzy byli współzałożycielami FC WW też już wiedzą, że klt powraca. Czekamy na rozwój sytuacji Wink 

Chyba muszę odświeżyć naszą grupę na FB;p
Odpowiedz
#28
(13-05-2023, 08:14 AM)kublinski napisał(a):
(09-05-2023, 09:44 AM)Hipek napisał(a): A czy jakieś twarze z FC Magica Barłogi albo FC Warsaw Wilanów? Big Grin

Niestety pamiętam tylko kilka osób, jak kubliński, goleo11 czy piotrsport. Może ktoś pamięta więcej osób lub nicków z tamtych drużyn?

Cześć

Jestem Smile Chłopaki, którzy byli współzałożycielami FC WW też już wiedzą, że klt powraca. Czekamy na rozwój sytuacji Wink 

Chyba muszę odświeżyć naszą grupę na FB;p

To czekamy na powrót całej ekipy Big Grin
Odpowiedz
#29
Jestem gotowy do reaktywacji Warsaw Wilanów Smile
Odpowiedz
#30
(09-05-2023, 09:26 PM)Matek napisał(a): Matekfcb melduje się (choć już bez fcb w nicku).

Jakimś cudem dogrzebałem się do odchłani internetu, by przypomnieć sobie, że grałem w niżej wymienionych klubach:
Ako Team
Fc Róża
MKS Opolanin Opole Lubelskie
CF Apaches
Sokker Team CF
KNT Kurnik Winiary-Bartoszyce
Fc Real Serwis Rox

Z sukcesów - raz uzyskałem dwudrogowca za bycie najlepszym pomocnikiem szóstej ligi. W drugiej czy pierwszej nie było już tak łatwo Dodgy

Po Realu jeszcze Gwiezdni przybysze i Rakiet Fjuel. I możesz sobie dopisać brązowy medal w 12.sezonie z Realem  Wink

Odkopałem na dysku zewnętrznym jeszcze bogatsze archiwum klt Big Grin

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości