Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STARE TWARZE KLT
#31
A masz więcej detali na temat mojej kariery? Podziel się proszę na priv.
Odpowiedz
#32
cześć 
na starym KLT byłem graczem + trenerem i założycielem NANKATSU SC 
https://nankatsusc.futbolowo.pl/
Odpowiedz
#33
Siema na starym KLT bylem trenerem i zalozycielem Klubu Łada Biłgoraj oraz brazowy medalista indywidualnych Mistrzostw Świata KLT. Pozdrawiam wszystkich Smile
Odpowiedz
#34
Siema wszystkim.
Na starym KLT grałem pod nickiem Mateusz_Groźny.
Może ktoś pamięta Smile Między innymi grałem w takich ekipach jak FC Perła B, Apaches , Czikita , Szalone Emememsy.
Fajnie znowu tu być Cool Cool Cool
Mateusz_Groźny
Odpowiedz
#35
(06-05-2023, 07:59 PM)slawek1990 napisał(a):
(05-05-2023, 08:46 PM)Dyzma1975 napisał(a): Wita Dyzma1975 , kiedyś enki1975 Smile od początku związany z Juvent , potem razem z Luka Li tworzyliśmy Wściekłe Psy , może jest ktoś ze starej ekipy , być może zgłosi się dawny prezes Juventu Sławek , pozdrawiam .

Cześć enki Wink jestem jestem Big Grin choć do prezesa to daleka droga, bo to trzeba mieć wygląd i pieniądze Big Grin

Uzupełnię Twoją biografię w Juvent Big Grin Enki1975 członek pierwszego historycznego składu Juvent, grał w klubie nieprzerwanie 11 sezonów (sezony 5-15) i jest jednym z 3 zawodników w historii klubu z tak długim nieprzerwanym stażem.

Widzę na stronie tylko 50 zawodników w rankingu KLT i z zawodników związanych z Juvent jest na pewno też Radziu (sezony 18-20 w klubie) członek mistrzowskiego składu z 19 sezonu Big Grin
Jest woler (sezony 12-13 w klubie) i MATI2000 (sezony 7-8 i 14 w klubie)

Pozdrawiam też wszystkich pozostałych Wink

Bry! Nawet tego nie pamiętałem, ale jak widać dobrze, ze są stare zapiski gdzieś Big Grin
Odpowiedz
#36
Miło widzieć znajome nicki. Również byłem związany z Juventem i mam miłe wspomnienia z nim związane, bo w jego barwach zostałem złotym medalistą.


[Obrazek: juventzlotoklt.png]
Odpowiedz
#37
(20-05-2023, 01:54 PM)Mateja napisał(a): Miło widzieć znajome nicki. Również byłem związany z Juventem i mam miłe wspomnienia z nim związane, bo w jego barwach zostałem złotym medalistą.


[Obrazek: juventzlotoklt.png]
Łezka się w oku kręci jak się widzi stare klt , mam nadzieje że stworzymy nowy Juvent
Odpowiedz
#38
(20-05-2023, 01:54 PM)Mateja napisał(a): Miło widzieć znajome nicki. Również byłem związany z Juventem i mam miłe wspomnienia z nim związane, bo w jego barwach zostałem złotym medalistą.


[Obrazek: juventzlotoklt.png]
Cześć Mateja! Również miło Cię widzieć Big Grin muszę przyznać, że taki screen to skarb (ja takiego u siebie nie miałem Wink )
Odpowiedz
#39
Ciężko mi wskazać ilu graczy przewinęło się przez trzy kluby które zakładałem, ale dzisiaj natknąłem się na film przedstawiający kilku z nich (MKS Czikita). Z biegiem tych lat na takie rzeczy jednak patrzy się inaczej Smile

https://youtu.be/_GJqL7tobxU

I ten komentarz orzel22 z którym wtedy rywalizowaliśmy dość ostro --- DODANY 14 LAT TEMU Smile

Herb z tego co kojarzę chyba Ty pejcu robiłeś.
Odpowiedz
#40
Tak. Robiłem ten herb Smile Kolorki mistrz Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości