Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking zawodników - problem z skalowaniem strony
#1
W zakładce "Ranking" dla niezalogowanych nie są widoczne dolne przyciski jeżeli używa się powiększenia stron (np. ja mam domyślnie 120% w Firefox), ranking wyjeżdża znacznie poza czarne tło.
[Obrazek: image.png]

Podobny problem może występować na podstronie z logowaniem/rejestracja. Przy powiększeniu strony >130% przycisk "Utwórz konto" jest w połowie zasłonięty dolną belką.

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#2
Proszę o ponowne sprawdzenie.
Odpowiedz
#3
Nadal tak samo Smile

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#4
Naprawione w "Ranking", na podstronie rejestracji problem nadal występuje Smile

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#5
https://www.klt.bet/ranking#

W wersji mobilnej widać tylko flagę  zawodnika i pozycje  ( telefon trzymany pionowo) brak możliwości przesunięcia aby zobaczyc  resztę rankingu dopiero po obróceniu telefonu  pokazuje się cała strona ale również nie widać do końca prawej strony np gwiazdek i online
Proszę o sprawdzenie
Odpowiedz
#6
Potwierdzam, po zalogowaniu widać tylko fragment tabeli, reszta jest ucięta. Dla niezalogowanych pokazuje cały ranking ale jest on większy od tła, na ktorym się znajduje, estetycznie kiepsko to wygląda.

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#7
W wersji mobilnej nadal błąd w statystykach zestawu nie widać kto ile trafień zdobył
Odpowiedz
#8
W wersji mobilnej gdy wejdę na ranking zawodników ( gdy jestem zalogowany ) mam wrażenie ze prawa strona jest ucięta widać punkty i jeden pytajnik Czy gwiazdki również maja być widoczne ?
Proszę o sprawdzenie
Odpowiedz
#9
(13-05-2023, 11:27 AM)NelsonV napisał(a): Naprawione w "Ranking", na podstronie rejestracji problem nadal występuje Smile

Problem ponownie występuje w zakładce "Ranking" dla niezalogowanych - dolne przyciski są zasłonięte dolną stopką.

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#10
Po dodaniu możliwości sprawdzenia według regionów ranking zawodników nie pokazuje punktów oraz gwiazdek. Brak możliwości przesunięcia w bok na aplikacji mobilnej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości