Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KLT - pytania
#11
W mojej opinii możliwość sprawdzenia, jak wyszła typerom kolejka, jest podstawową czynnością w grze, która powinna zostać darmowa.
Jeśli tego nie będzie, to w zasadzie odechciewa mi się typować. Proszę to przemyśleć i rozważyć, czym jest archiwalny zestaw, a czym ostatni. Można to rozróżnić.

W tej chwili gra jest na zbyt podstawowym poziomie, bym rozważał premium. I choć mentalnie wspieram rozwój KLT, nie jestem w stanie płacić za niepełny produkt.

Edit: do tej pory myślałem, że brak możliwości sprawdzenia ostatniej kolejki to zwykły bug, który zostanie niedługo naprawiony.
Odpowiedz
#12
(24-08-2023, 10:46 PM)Matek napisał(a): W mojej opinii możliwość sprawdzenia, jak wyszła typerom kolejka, jest podstawową czynnością w grze, która powinna zostać darmowa.
Jeśli tego nie będzie, to w zasadzie odechciewa mi się typować. Proszę to przemyśleć i rozważyć, czym jest archiwalny zestaw, a czym ostatni. Można to rozróżnić.

W tej chwili gra jest na zbyt podstawowym poziomie, bym rozważał premium. I choć mentalnie wspieram rozwój KLT, nie jestem w stanie płacić za niepełny produkt.

Edit: do tej pory myślałem, że brak możliwości sprawdzenia ostatniej kolejki to zwykły bug, który zostanie niedługo naprawiony.

Przekazane do weryfikacji.
Odpowiedz
#13
Absolutnie zgadzam się z Matek. Mało tego. Swoje własne zestawy ZAWSZE powinienem móc obejrzeć. Rozumiem, że gra ma przynieść $, ale szanujmy się. Płatna niech jest możliwość oglądania zestawów pozostałych użytkowników. I tak wiem, że oczywiście jest opcja obecnie oglądania swoich dawnych przy prostym tricku ze zmianą cyferki w przeglądarce, ale to chyba nie o to chodzi..
5.07.2013-25.04.2016 zawodnik ELITA TEAM
3x LM (sezon 17, sezon 20, sezon 21)
Odpowiedz
#14
(24-08-2023, 10:46 PM)Matek napisał(a): W mojej opinii możliwość sprawdzenia, jak wyszła typerom kolejka, jest podstawową czynnością w grze, która powinna zostać darmowa.
Jeśli tego nie będzie, to w zasadzie odechciewa mi się typować. Proszę to przemyśleć i rozważyć, czym jest archiwalny zestaw, a czym ostatni. Można to rozróżnić.

W tej chwili gra jest na zbyt podstawowym poziomie, bym rozważał premium. I choć mentalnie wspieram rozwój KLT, nie jestem w stanie płacić za niepełny produkt.

Edit: do tej pory myślałem, że brak możliwości sprawdzenia ostatniej kolejki to zwykły bug, który zostanie niedługo naprawiony.

Skorygowaliśmy wyświetlanie zestawów archiwalnych. 
W wersji standardowej zawodnicy mają dostęp do zestawów archiwalnych przez 14 dni od terminu ich zamknięcia oraz do wszystkich zestawów otwartych. 
W wersji Premium dostęp jest nieograniczony.
Odpowiedz
#15
Super. Myślę, że to sensowne rozwiązanie.
Odpowiedz
#16
Czy testy silnika będą 'otwarte' i do wglądu dla wszystkich graczy bety? Czy trzeba będzie być trenerem i mieć kadrę zawodników? Bo chętnie bym sobie przeanalizował wszystko jak działa, ale na razie nie bardzo mam czas/chęci aby zarządzać całym klubem i ogarniać do niego innych graczy Smile

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
Odpowiedz
#17
Ile osób ma być w drużynie?
Odpowiedz
#18
(28-09-2023, 09:34 AM)Mariusz-idol napisał(a): Ile osób ma być w drużynie?

Minimum 12, max 20.
Odpowiedz
#19
Ok dziękuję
Odpowiedz
#20
Gdzie można zobaczyć typy wszystkich zawodników danej kolejki np z tej kolejki?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości