Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie ofcjalnę mistrzostwa przedsezonowe klt
#1
Panowie typerzy propozycja rozegrania ligi na forum!!!. Mamy prawdopodobnie z parę miesięcy do oficjalnego startu. Możemy już za tydzień  grać? ,mamy zestawy, ludzie typują. Pejcu nie widzi przeszkód .Proste zasady 1 -Gramy po staremu po 6. 2-KADRY NA MECZ NIE OGRANICZONE. 3-Ustawiamy  skład na połowy nie na fazy(będzie nam łatwiej ,nie każdy ma czas siedzieć na live). 4-Skład NA 1 POŁOWĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM POŁOWY Gramy tylko sobota-niedziela.Ja zrobię terminarz ,a każdy sobie swój mecz policzy. Proszę  trenerów lub ludzi z pozostałych klubów o odpowiedz .Jak mi odpiszecie ,będę wiedział że to przeczytaliście ,zabawa będzie fajna ,a emocje wzrosną wielokrotnie. Właściwie zabawa już się zaczyna z wytypowaniem 9 meczowej?  i  6 na boisko ? Pogoń ?  Szalone  Emememsy 2kadry mogą być? Sportcom ? Nottingham Forest ? Rangers?    Dębowe Gród Sambora ? Copa Testy ? Dębowe Mocne Tczew ? GALACTICOS FC ?  I Niezrzeszeni  ?ktoś z typerów mógł by podawać skład,tych typerów co nie mają klubów, jest dkriss jak by wyraził taką ochotę, lub ktoś inny. Teoretycznie 12 klubów? .ELITA TEAM zgłaszam do przedsezonowej nieoficjalnej ligi. Prośba ,to tylko podać skład !sobota i niedziela rano 10 minut,a będzie się działo,świat będzie ciekawszy? Proszę o Waszę opinię,ja tam widzę same plusy i korzyści ,ale sam ze sobą nie zagram. Coś ktoś nie rozumie wyjaśnię .

Rozmowy już się toczę na komunikatorze DISCORD.
Odpowiedz
#2
Liga nieoficjalna rusza za tydzień mamy aktualnie:
Copa
Elita
Rangers
DMT
DGS
SPORTCOM

I Specjal-na Armia prawie gotowa
Zapraszany do gry i czekamy na potwierdzenie od tych klubów
SZALONE EMEMEMSY
GALACTICOS FC
Nottingham Forest
Pogoń
Odpowiedz
#3
GALACTICOS FC gotowi
Odpowiedz
#4
SZALONE EMEMEMSY wystawią jedną kadrę. Niestety na ten moment mamy jedynie 3 obrońców i nie zanosi się, aby którykolwiek z zawodników zmieniał pozycję. Także 3 obrońców na 2 kadry odpada Big Grin
Odpowiedz
#5
1 -Gramy po staremu po 6
. 2-KADRY NA MECZ NIE OGRANICZONE.
3-Ustawiamy skład na połowy, ALE Z ROZBICIEM NA FAZY (będzie nam łatwiej ,nie każdy ma czas siedzieć na live).
4-Skład NA 1 POŁOWĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM POŁOWY ,nie podajemy po czasie.
5 Gramy tylko sobota-niedziela
6 Nie wiesz czy gracz za typował (podajesz ewentualnego zastępcę ,ale przed rozpoczęciem 1 POŁOWY/FAZY.
7 Ewentualny nie podany skład na 2 połowę ,automatycznie przechodzi skład z 1 połowy.
8 Skład nie podany na 1 połowę ,automatycznie przechodzi skład z przed 2 tygodni.
Coś zapomniałem to dopiszcie.
Ruszamy 11.11 Tak Świątecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości