Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking zawodników filtr
#1
Nie jestem pewny czy to bug czy tak powinno być, ale w rankingu zawodników widzę tylko napastników

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
#2
A czy nie było tak, że zrobiłeś filtr na napastników, a teraz po wygaśnięciu Premium filtra już nie możesz ustawić, ale nadal jest trzymany? Bo może właśnie to jest przyczyna i wówczas jest to błąd do poprawienia. Smile
#3
Dokładnie tak było. Zastanawiałem się czy nie zgłosić, że filtr trzyma cały czas, ale w zasadzie sam nie wiedziałem czy to plus czy minus Big Grin A po usunięciu premium zostało na napastnikach.

Obecnie już jest ok Wink

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
#4
Ten sam błąd u mnie. W rankingu zawodników widzę tylko top50 obrońców.
5.07.2013-25.04.2016 zawodnik ELITA TEAM
3x LM (sezon 17, sezon 20, sezon 21)
#5
(05-06-2023, 04:52 PM)Lisek napisał(a): Ten sam błąd u mnie. W rankingu zawodników widzę tylko top50 obrońców.

Pełny ranking z opcjami filtrowania jest dostępny w wersji Premium konta.
#6
Jak sortujesz ranking w turnieju indywidualnym automatycznie sortuje główny ranking tak samo raczej tak nie powinno być
#7
Może mam jakieś zwidy czy cuś, ale w rankingu ciągle jakiś losowy filtr się ustawia. Ostatnio miałem samych obrońców, a teraz mam samych graczy z Pomorskiego

2009-2016 Trener Płońsk Athletic FC ([Obrazek: 20192048-troisi%C3%A8me-place-num%C3%A9r....jpg?ver=6] 9. Sezon)
#8
(12-06-2023, 03:46 PM)NelsonV napisał(a): Może mam jakieś zwidy czy cuś, ale w rankingu ciągle jakiś losowy filtr się ustawia. Ostatnio miałem samych obrońców, a teraz mam samych graczy z Pomorskiego

Ja mam tak samo  tylko pomorskie 

W rankingu zestawu na telefonie w pionie nadal nie widać punktów ani gwiazdek brak możliwości przesunięcia w bok dopiero po obróceniu telefonu w poprzek widać wszystko
#9
Czekałem kiedy ktoś to zgłosi, bo mam wrażenie jakby filtr ustawiał się "jeden dla wszystkich" - czyli ja sobie ustawię jakiś, następny gracz widzi mój, zmieni i kolejny widzi jego. Może to nie to, ale obecnie tak mi to wygląda. A nawet jeśli nie, to i tak jest jakiś błąd do poprawki. Big Grin
#10
Ogarnięte wczoeaj Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości